AIU СТУДЕНТТЕРІ UIBE УНИВЕРСИТЕТІНДЕ

2024 ж. 16 шіл., сс, 04:56

11 шілдеде Астана халықаралық университетінің бір топ студенттері мен екі оқытушысы Халықаралық бизнес және экономика университетіне (UIBE, Қытай) келді. Студенттер мен оқытушылар құрамының келуі 2024 жылдың 15 мен 24 шілдесі аралығында Ляньюньгандағы Жазғы мектепке қатысумен байланысты. Бейжіңдегі алғашқы төрт күн өте белсенді болды, университетіміздің делегациясы Лю Цзиньлан ханым – халықаралық білім институтының деканы, Ян мырза – халықаралық экономика және сауда институты деканының орынбасары, Хуо Юань ханыммен - халықаралық ынтымақтастық бөлімі басшысының орынбасарымен кездесті. Кездесу «Халықаралық бизнес» қос дипломдық бағдарламасын дамытудың одан әрі перспективаларын, студенттер мен оқытушылардың академиялық ұтқырлығын, қос дипломдық магистратураны құру мүмкіндіктерін және т.б. талқылауға арналды. Студенттер университет ғимараттарымен танысты және «Қазіргі Қытайдың әлеуметтік-экономикалық дамуы» тақырыбында кіріспе дәрістер оқыды.