Эколог-студенттердің пәндік олимпиадаларға алғашқы қатысуы!

2024 ж. 3 мам., жм, 12:45

Пәндік олимпиаданың мақсаты – дарынды жастарды қолдау және дамыту, сондай-ақ қоршаған ортаға саналы және жауапкершілікпен қарауды қалыптастыру. Олимпиадаларға қатысу экологиялық проблемалар туралы білімдерін кеңейтуге және тереңдетуге, оқушылардың сыни ойлауын және шығармашылық қабілеттерін дамытуға көмектеседі.

2024 жылдың 23-24 сәуірінде «Экология және қоршаған ортаны пайдалану» мамандығының 2 курс студенттері Нағашыбаева Қаракөз, Нуртазаева Аяжан және Наменова Гүлдана Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінде экология пәнінен өткен халықаралық онлайн олимпиадада 3 орынға ие болды.

Сондай-ақ, 2024 жылдың 24-26 сәуір аралығында М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан ғылыми-зерттеу университетінде өткен республикалық олимпиадаға эколог студенттер қатысты. Біздің университетті Қазақстанның 17 ЖОО арасында 5-орынға ие болған «Экология және табиғатты пайдалануды пайдалану» мамандығының 3 курс студенттерінен (Абуова Тамирис, Ермек Мөлдір, Шәлтік Асылжан) құрама командасы лайықты түрде таныстырды.

Жеңімпаздарымызды құттықтаймыз және студенттерді дайындаған PhD, ЖҒЖМ аға оқытушысы Карабалаева Айман Бейсемьаевнаға үлкен алғысымызды білдіреміз.